Korzyści

Zapoznaj się z korzyściami i zacznij rozwijać firmę z liderem oprogramowania w branży serwisu i montażu.

Obserwuj postęp prac na bieżąco

Wszystkie postępy prac możesz teraz śledzić na bieżąco, szybko dowiesz się jaki pracownik brał udział podczas wykonania zlecenia, jakie produkty znajdują się u klienta i gdzie są zainstalowane, jakie czynności były w nich wykonywane, sprawdzisz umowy, które niedługo wygasną, przeanalizujesz przychody.

Popraw relacje z klientem, zwiększ zyski

Program z wyprzedzeniem czasowym powiadomi Cię o nadchodzącym serwisie, a także wyślę powiadomienie z informacją o kliencie, z którym warto nawiązać stałą współpracę.

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Rozwijaj biznes a my zadbamy o jego bezpieczeństwo. Serwisant pracuje w architekturze klient-serwer, gdzie dane mogą być replikowane, a kopia bezpieczeństwa robiona codziennie.

Zarządzaj strategicznymi informacjami bezpośrednio w SERWISANCIE

Umowy, zlecenia, indeksy, produkty, faktury, dokumenty kosztowe, terminarz, załączniki dokumentów, pracownicy – wszystko w jednym miejscu, logicznie powiązane.

Optymalizuj koszty

Analizuj, planuj i działaj skutecznie wykorzystując liczne raporty. Zrezygnuj z tony papierowych dokumentów i mozolnego szukania. W Serwisancie takie informacje masz na wyciągnięcie myszki.

Zbuduj kompletną bazę klientów

Zbuduj kompletną bazę klientów, gdzie będziesz miał dostęp do szczegółowych informacji o kliencie, jego umów, zleceń, produktów, faktur, punktów obsługi.

Wystawiaj faktury, rozliczaj zaliczki – prosto i intuicyjnie

Szczegółowość danych

W serwisancie położono nacisk na stopień szczegółowości danych. Błyskawicznie poznasz dokładne informacje o urządzeniu, jego położeniu z dokładnością do miejsca w pomieszczeniu, szybko poznasz historię czynności urządzenia.

Drukuj najważniejsze dokumenty prosto z systemu m.in. protokoły, wydruki faktur, raporty, szablony umów,

Intuicyjny interfejs

Serwisant jest złożonym technicznie, ale bardzo prostym w użytkowaniu systemem. Intuicyjny interfejs gwarantuje szybkie wdrożenie użytkowników. Dodatkowo otrzymasz ponad 120 stronicowy podręcznik, szczegółowo opisujący każdy obszar w systemie.

Niski koszt wdrożenia

Ograniczaj koszty wdrożenia, system nie wymaga instalacji żadnych programów na komputerach w firmie. Do pracy wykorzystywana jest przeglądarka internetowa.

Dodatkowe usługi na wyciągnięcie ręki

Uruchom dodatkowe usługi, dajemy Ci możliwość dodania nowych funkcji oraz raportów do serwisanta.