Zapoznaj się z korzyściami i zacznij rozwijać firmę z liderem oprogramowania w branży serwisu i montażu.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Obserwuj postęp prac na bieżąco

Wszystkie postępy prac możesz teraz śledzić na bieżąco, szybko dowiesz się jaki pracownik brał udział podczas wykonania zlecenia, jakie produkty znajdują się u klienta i gdzie są zainstalowane z dokładnością do pomieszczenia, jakie czynności były w nich wykonywane, sprawdzisz aktualne i wygasłe umowy serwisowo-montażowe, w prosty sposób przeanalizujesz przychody ze sprzedaży w danym okresie.

Popraw relacje z klientem, zwiększ zyski

Program z wyprzedzeniem czasowym powiadomi Cię o nadchodzącym serwisie, a także wyślę powiadomienie z informacją o kliencie, z którym warto nawiązać stałą współpracę.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Dbamy o bezpieczeństwo Twoich danych

Rozwijaj biznes a my zadbamy o jego bezpieczeństwo. Serwisant pracuje w architekturze klient-serwer, gdzie dane mogą być replikowane, a kopia bezpieczeństwa robiona codziennie.

Zarządzaj strategicznymi informacjami bezpośrednio w SERWISANCIE

Umowy, zlecenia, produkty, faktury, dokumenty kosztowe, terminarz, załączniki dokumentów, pracownicy, zarządzanie stanem magazynowym – wszystko w jednym miejscu, logicznie powiązane.

Optymalizuj koszty

Analizuj, planuj i działaj skutecznie wykorzystując liczne raporty i zestawienia. Zrezygnuj z tony papierowych dokumentów i mozolnego szukania. W Serwisancie takie informacje masz na wyciągnięcie myszki.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Zbuduj kompletną bazę klientów

Zbuduj kompletną bazę klientów, gdzie będziesz miał dostęp do szczegółowych informacji o kliencie, jego umów, zleceń, produktów, faktur, punktów obsługi.

Wystawiaj faktury, rozliczaj zaliczki – prosto i intuicyjnie

Szczegółowość danych

W serwisancie położono nacisk na stopień szczegółowości danych. Błyskawicznie poznasz dokładne informacje o urządzeniu, jego położeniu z dokładnością do miejsca w pomieszczeniu, szybko poznasz historię serwisów, napraw danego urządzenia.

Drukuj najważniejsze dokumenty prosto z systemu m.in. protokoły, wydruki faktur, raporty, szablony umów, zlecenia


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Intuicyjny interfejs

Serwisant jest złożonym technicznie, ale bardzo prostym w użytkowaniu systemem. Intuicyjny interfejs gwarantuje szybkie wdrożenie użytkowników. Dodatkowo otrzymasz ponad 120 stronicowy podręcznik, szczegółowo opisujący każdy obszar w systemie.

Niski koszt wdrożenia

Ograniczaj koszty wdrożenia, system nie wymaga instalacji żadnych programów na komputerach w firmie. Do pracy wykorzystywana jest przeglądarka internetowa.

Dodatkowe usługi na wyciągnięcie ręki.

Uruchom dodatkowe rozwiązania, dajemy Ci możliwość dodania nowych funkcji oraz raportów do serwisanta dostosowanych do Twojego biznesu.

Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2013-2018 by RETEK

Dla klientów

Podręcznik użytkownika Serwisant 5.0

Podręcznik użytkownika Serwisant 4.0

Referencje

Dział wsparcia i rozwoju

ul. Guderskiego 26, 80-180 Gdańsk

wsparcie@retek.pl

Dział sprzedaży

ul. Stanisława Moniuszki 23, 80-274 Gdańsk

792 003 974

606 468 947

sprzedaz@retek.pl