Dzięki zastosowaniu przeglądarki internetowej jako interfejsu użytkownika Serwsiant dostępny jest z każdego miejsca na świecie


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Korzystaj z Serwisanta z każdego miejsca

Dzięki wykorzystaniu przeglądarki internetowej jako interfejs użytkownika na bieżąco można monitorować działania firmy. W prosty sposób masz dostęp do systemu z każdego urządzenia gdziekolwiek jesteś. Serwisant świetnie współdziała z takimi urządzeniami jak: tablet, smartfon.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Widok klienta

Dane gromadzone względem kliena

Serwisant umożliwia w łatwy sposób odnalezienie niezbędnych danych klienta. Zlecenia, umowy, faktury, oferty oraz pozostałe dokumenty posegregowane są względem wyszukanego kontrahenta. Dzięki takiemu rozwiązaniu oszczędzasz czas na zbędne przeszukiwanie danych. W prosty sposób odnajdziesz interesujący Cie dokument.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Punkty serwisowe klienta

Punkty serwisowe klienta

Serwisant daje użytkownikowi możliwość zdefiniowania wielu punktów serwisowych dla jednego klienta. Punkty serwisowe to nic innego jak placówki należące do klienta (płatnika). Punkt serwisowy umożliwia w prosty sposób sprawdzenie jakie urządzenia są w nim zainstalowane lub serwisowane z dokładnością do pomieszczenia. Dodatkowo użytkownik ma możliwość zdefiniowania w systemie zlecenia serwisowego, montażu lub naprawy względem takiego punktu serwisowego.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Kalendarz

Intuicyjny Kalendarz - Utwórz przypomnienie

Dzięki elektronicznemu kalendarzowi w prosty sposób użytkownik może dodać przypomnienie np: o zbliżającym się serwisie bądź montażu. Moduł kalendarza umożliwia również dodawanie powiadomień cyklicznych, czyli takich które mają się powtarzać okresowo na przestrzeni jednostki czasu, ponadto system może z danego wydarzenia utworzyć gotowe zalecenie dla konkretnego klienta.


Serwisant - program dla firm z branży serwisu i montażu

Raporty - Zestawienia

Raporty, Zestawienia. Sprawdzaj na bieżąco kondycję firmy

Raporty i zestawienia w systemie Serwisant podzielone są pod kątem budowy modułów. W łatwy sposób użytkownik ma możliwość sprawdzenia np: aktualnej sprzedaży w firmie, stanu magazynowego, a także zbliżających się wydarzeń serwisowych.


To tylko kilka z wielu udogodnień w Serwisancie. Jeżeli w pełni chcesz sprawdzić Nasz produkt napisz do Nas. Pamiętaj, że istnieje możliwość przetestowania Serwisanta w pełnej funkcjonalności całkowicie za darmo.

Wszelkie prawa zastrzeżone

© 2013-2018 by RETEK

Dla klientów

Podręcznik użytkownika Serwisant 5.0

Podręcznik użytkownika Serwisant 4.0

Referencje

Dział wsparcia i rozwoju

ul. Guderskiego 26, 80-180 Gdańsk

wsparcie@retek.pl

Dział sprzedaży

ul. Stanisława Moniuszki 23, 80-274 Gdańsk

792 003 974

606 468 947

sprzedaz@retek.pl